Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Kadir

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Kadir.
Është emri yt Kadir? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:I fuqishëm
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kedar, Keter, Kadar, Kester, Kotori, Kadri, Kestorr, Khidhr
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kasturi, Kitra, Kawthar, Kytara, Koutar, Kawtar, Katrya, Kadira
Vlerësimi:
4/5
yje 30 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 20 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 21 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 29 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 28 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8185 Kadir's në Facebook. Pozicioni #6916
Kategoritë:Emrat Urdue - Popullore turk emrat boy - Popullore lituanez emrat boy - Popullore bulgarian emrat boy
Komente nga KadirPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kadir? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kadir? Voto për emrin tënd