Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kenelm

Është emri yt Kenelm? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kinh Luân, Kiên Lâm, Kakumulani, Kymani Lyan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Khánh Linh, Kenny Lan, Khanhlinh, Kamlin, Kanoelani, Kim Loan, Kim Lumaa, Kamlyn
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 100 Kenelm's në Facebook. Pozicioni #181666
Kategoritë:
Komente nga KenelmPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kenelm? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kenelm? Voto për emrin tënd