Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kamlyn

Është emri yt Kamlyn? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:names
Djem me tinguj të ngjashëm:Kinh Luân, Kenelm, Kiên Lâm, Kakumulani, Kymani Lyan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Khánh Linh, Kenny Lan, Khanhlinh, Kamlin, Kanoelani, Kim Loan, Kim Lumaa, Kim Liên
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 80 Kamlyn's në Facebook. Pozicioni #213666
Kategoritë:
Komente nga KamlynPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kamlyn? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kamlyn? Voto për emrin tënd