Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kendrik

Është emri yt Kendrik? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kendrix, Kendrick, Kendryk, Kendryek, Kendriek, Kendric, Kassandros, Kim Terje
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kendryks, Kendricka, Koenderika, Kim Truc, Knud-Erik, Kim Trúc, Kassandra Casas
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 260 Kendrik's në Facebook. Pozicioni #90356
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga KendrikPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kendrik? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kendrik? Voto për emrin tënd