Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kendrick

Është emri yt Kendrick? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Cynwrig
Djem me tinguj të ngjashëm:Kendrix, Kendrik, Kendryk, Kendryek, Kendriek, Kendric, Kassandros, Kim Terje
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kendryks, Kendricka, Koenderika, Kim Truc, Knud-Erik, Kim Trúc, Kassandra Casas
Vlerësimi:
5/5
yje 28 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 17 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 17 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 23 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 22 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 24675 Kendrick's në Facebook. Pozicioni #2874
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore Swahilian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 2003
Komente nga KendrickPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kendrick? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kendrick? Voto për emrin tënd