Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kandis

Është emri yt Kandis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kantós, Kendji, Kandiss, Kniathoski, Kendjy, Kiki Andika, Kishi Kant Jha
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kendis, Kandice, Kontxesi, Koentsje, Kintsje, Kandake, Kandace, Kandas
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5600 Kandis's në Facebook. Pozicioni #9362
Kategoritë:
Komente nga KandisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kandis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kandis? Voto për emrin tënd