Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kandace

Është emri yt Kandace? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kantós, Kendji, Kandiss, Kniathoski, Kendjy, Kiki Andika
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kendis, Kandice, Kontxesi, Koentsje, Kintsje, Kandis, Kandake, Kandas
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 11075 Kandace's në Facebook. Pozicioni #5454
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga KandacePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kandace? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kandace? Voto për emrin tënd