Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kamber

Është emri yt Kamber? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kuanbyr, Kanber, Kanveer
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kimber;y, Kimber, Kimbra, Kassanbra, Kimbro, Kembara, Kambria, Kimbery
Vlerësimi:
4.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 900 Kamber's në Facebook. Pozicioni #36895
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore rusisht emrat boy
Komente nga KamberPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kamber? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kamber? Voto për emrin tënd