Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kimbra

Është emri yt Kimbra? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kuanbyr, Kanber, Kanveer
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kimber;y, Kimber, Kassanbra, Kimbro, Kembara, Kambria, Kimbery
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1680 Kimbra's në Facebook. Pozicioni #23402
Kategoritë:
Komente nga KimbraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kimbra? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kimbra? Voto për emrin tënd