Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Juliāns

Është emri yt Juliāns? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Jolling, Juliansah, Jilling, Julianus, Jaylen Joshua, Jelle Monze
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jolanka, Julinka, Julianys, Julung, Jolinka, Jalinke, Jezling, Jacqueline,jackie
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 125 Juliāns's në Facebook. Pozicioni #154424
Kategoritë:Popullore letonisht emrat boy
Komente nga JuliānsPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Juliāns? Voto për emrin tënd


Është emri yt Juliāns? Voto për emrin tënd