Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jolanka

Është emri yt Jolanka? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Jolling, Juliāns, Juliansah, Jilling, Julianus, Jaylen Joshua, Jelle Monze
Vajza me tinguj të ngjashëm:Julinka, Julianys, Julung, Jolinka, Jalinke, Jezling, Jacqueline,jackie, Joycelin Kay
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 25 Jolanka's në Facebook. Pozicioni #512125
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga JolankaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jolanka? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jolanka? Voto për emrin tënd