Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jorens

Është emri yt Jorens? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Jeremias, Jermija, Jurrianus, Jaring, Jurianus, Jorinus, Jurrinus, Jarnick
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jerweensca, Jarianis, Jarnsaxa, Jarmke, Jurrynaiska, Jerneja, Jorinsca, Jharanika
Vlerësimi:
4/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 70 Jorens's në Facebook. Pozicioni #235992
Kategoritë:Popullore letonisht emrat boy
Komente nga JorensPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jorens? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jorens? Voto për emrin tënd