Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jerneja

Është emri yt Jerneja? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Jeremias, Jorens, Jermija, Jurrianus, Jaring, Jurianus, Jorinus, Jurrinus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jerweensca, Jarianis, Jarnsaxa, Jarmke, Jorinsca, Jurrynaiska, Jharanika, Jeremaick
Vlerësimi:
4/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 250 Jerneja's në Facebook. Pozicioni #93069
Kategoritë:Popullore slloven emrat vajzë




Komente nga Jerneja



Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jerneja? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jerneja? Voto për emrin tënd