Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Joandra

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Joandra.
Është emri yt Joandra? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zoti është i dhemshur
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Jander, Jandry, Jainendra, Jan-Wouter, Joxander, Jemoeder, Johander, Johndry
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jakandra, Jindra, Jayendre, Jendry, Jiandro, Jayendra, Jessica Cassandra, Jeandrie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 95 Joandra's në Facebook. Pozicioni #188758
Kategoritë:
Komente nga JoandraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Joandra? Voto për emrin tënd


Është emri yt Joandra? Voto për emrin tënd