Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Jander

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Jander.
Është emri yt Jander? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Mbrojtësi i popullit
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Jandry, Jainendra, Jan-Wouter, Joxander, Jemoeder, Johander, Johndry, Jandre
Vajza me tinguj të ngjashëm:Joandra, Jakandra, Jindra, Jendry, Jayendre, Jiandro, Jayendra, Jessica Cassandra
Vlerësimi:
4.5/5
yje 39 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 24 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 24 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 24 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 37 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 36 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 360 Jander's në Facebook. Pozicioni #71639
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore portugalisht emrat boy
Komente nga JanderPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jander? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jander? Voto për emrin tënd