Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jervis

Është emri yt Jervis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Jarvis, Jurphaas, Jerphaas, Jerfaas, Jarbas, Jurfaas, Jervaise, Jose Gervasio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jorvik
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2765 Jervis's në Facebook. Pozicioni #16192
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga JervisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jervis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jervis? Voto për emrin tënd