Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jarvis

Është emri yt Jarvis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Jervis, Jurphaas, Jerphaas, Jerfaas, Jarbas, Jurfaas, Jervaise, Jose Gervasio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jorvik
Vlerësimi:
4/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 20835 Jarvis's në Facebook. Pozicioni #3294
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore lituanez emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1951
Komente nga JarvisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jarvis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jarvis? Voto për emrin tënd