Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jeremy

Është emri yt Jeremy? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Jeremia
Djem me tinguj të ngjashëm:Jaren, Jeronimo, Jaron, Jarmann, Jorin, Jeremi, Jorn, Jeramie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jerina, Jarina, Journey, Jorrianne, Jorayn, Jaskiran, Jarine, Jaruwan
Vlerësimi:
4.5/5
yje 331 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 234 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 228 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 230 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 284 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 286 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 964990 Jeremy's në Facebook. Pozicioni #91
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 spanjisht emrat - Popullore çek emrat boy - Popullore francez emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore spanjisht emrat boy - Popullore Tagalogisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1994
Komente nga JeremyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jeremy? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jeremy? Voto për emrin tënd