Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jennarae

Është emri yt Jennarae? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Jamar, Jonar, Jomar, Jamir, Junior, Jenaro, Jenarae, Jean-Marie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jana Naira, Josemaria, Jamira, Jhenry, Jennimar, Jamirah, Jan Arie, Jocimara
Vlerësimi:
3/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 85 Jennarae's në Facebook. Pozicioni #204800
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga JennaraePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jennarae? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jennarae? Voto për emrin tënd