Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Jamir

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Jamir.
Është emri yt Jamir? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:I panjohur
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Jamar, Jonar, Jomar, Junior, Jenaro, Jenarae, Jean-Marie, Jamari
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jana Naira, Josemaria, Jamira, Jennarae, Jhenry, Jennimar, Jamirah, Jan Arie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 33 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 28 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 28 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 27 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 30 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 29 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4350 Jamir's në Facebook. Pozicioni #11383
Kategoritë:Emrat Arabisht - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja - Emrat Top1000 amerikanë në 2006
Komente nga Jamir


Jamir ( 0 vjeç) 2019-01-12
Dua te di kuptimin
Jamir ( 0 vjeç) 2019-01-12
Dua te di kuptimin

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jamir? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jamir? Voto për emrin tënd