Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Jekaterina

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Jekaterina.
Është emri yt Jekaterina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:I pastër
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Yekaterina
Djem me tinguj të ngjashëm:Jadrien, Jaydrian, Jetharam, Jotirmoy
Vajza me tinguj të ngjashëm:Juturna, Jadrinne, Jituram
Vlerësimi:
4.5/5
yje 20 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 18 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 18 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1440 Jekaterina's në Facebook. Pozicioni #26218
Kategoritë:Emrat rusë - Popullore lituanez emrat vajzë - Popullore letonisht emrat vajzë
Komente nga JekaterinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jekaterina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jekaterina? Voto për emrin tënd