Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Janset

Është emri yt Janset? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Jamshed, Janesto, Jamshaid, Jamsheed, Jonesto, Jamshad, Jean-Auguste, Jan-Joost
Vajza me tinguj të ngjashëm:Joan Jety, Janissata, Jinsitho, Jang Tae, Jhamset, Jinjte, Juancito, Jayani-Shadé
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 190 Janset's në Facebook. Pozicioni #113875
Kategoritë:Popullore bulgarian emrat vajzë
Komente nga JansetPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Janset? Voto për emrin tënd


Është emri yt Janset? Voto për emrin tënd