Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Isidre

Është emri yt Isidre? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Isidor, Isidro, Isidore, Isidoro, Isadore, Isidrro, Iqtidaar, Isidoror
Vajza me tinguj të ngjashëm:Isidora, Izdihar, Izadora, Ishtar, Izidora, Isadora, Istar, Istry
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 25 Isidre's në Facebook. Pozicioni #515537
Kategoritë:Popullore Catalonian emrat boy
Komente nga IsidrePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Isidre? Voto për emrin tënd


Është emri yt Isidre? Voto për emrin tënd