Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Imogene

Është emri yt Imogene? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Iensen, Insen, Ionakana, Imzan, Incenio, Ingen, Inessen, Iwan Gunawan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Imogen, Inghean, Imogenia, Ingunna, Ingunn, Inghinn, Inoceneia, Inguna
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4085 Imogene's në Facebook. Pozicioni #11959
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga ImogenePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Imogene? Voto për emrin tënd


Është emri yt Imogene? Voto për emrin tënd