Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Imogen

Është emri yt Imogen? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Iensen, Insen, Ionakana, Imzan, Incenio, Ingen, Inessen, Iwan Gunawan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Inghean, Imogene, Imogenia, Ingunna, Ingunn, Inghinn, Inoceneia, Inguna
Vlerësimi:
4/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 2/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8305 Imogen's në Facebook. Pozicioni #6824
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga ImogenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Imogen? Voto për emrin tënd


Është emri yt Imogen? Voto për emrin tënd