Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Immaculata

Është emri yt Immaculata? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Imaculada, Immacolata
Djem me tinguj të ngjashëm:Ingjald, Ingold
Vajza me tinguj të ngjashëm:Immacolata, Inmaculada, Imaculada, Immaculada, Ioan Claudiu, Inge Jildou
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 335 Immaculata's në Facebook. Pozicioni #75431
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga ImmaculataPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Immaculata? Voto për emrin tënd


Është emri yt Immaculata? Voto për emrin tënd