Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Immacolata

Është emri yt Immacolata? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Immaculata
Djem me tinguj të ngjashëm:Ingjald, Ingold
Vajza me tinguj të ngjashëm:Inmaculada, Immaculata, Imaculada, Immaculada, Ioan Claudiu, Inge Jildou
Vlerësimi:
1/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 200 Immacolata's në Facebook. Pozicioni #109674
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga ImmacolataPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Immacolata? Voto për emrin tënd


Është emri yt Immacolata? Voto për emrin tënd