Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ilknur

Është emri yt Ilknur? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ilkenur
Vlerësimi:
4.5/5
yje 29 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 18 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 18 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 28 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 27 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1740 Ilknur's në Facebook. Pozicioni #22782
Kategoritë:Popullore turk emrat vajzë - Popullore bulgarian emrat vajzë
Komente nga IlknurPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ilknur? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ilknur? Voto për emrin tënd