Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ignatz

Është emri yt Ignatz? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ignatius, Iskendes, Ignatios, Ijntze
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ika Santika
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 175 Ignatz's në Facebook. Pozicioni #121047
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat Top1000 amerikanë në 1884
Komente nga IgnatzPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ignatz? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ignatz? Voto për emrin tënd