Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ignatius

Është emri yt Ignatius? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Ignaas, Ignace, Ignatia, Iñigo
Djem me tinguj të ngjashëm:Ignatz, Iskendes, Ignatios, Ijntze
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ika Santika
Vlerësimi:
5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 11 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 9405 Ignatius's në Facebook. Pozicioni #6194
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1895
Komente nga IgnatiusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ignatius? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ignatius? Voto për emrin tënd