Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hunfredo

Është emri yt Hunfredo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Humbert, Humberto, Humfried, Hanford, Heanford, Hunfrid, Humfrid, Hunfried
Vajza me tinguj të ngjashëm:Henny Aprida, Hana Pertiwi, Heni Parida
Vlerësimi:
4/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15 Hunfredo's në Facebook. Pozicioni #793846
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga HunfredoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hunfredo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hunfredo? Voto për emrin tënd