Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Humbert

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Humbert.
Është emri yt Humbert? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:I famshëm
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Umberto
Djem me tinguj të ngjashëm:Humberto, Humfried, Hunfredo, Hanford, Heanford, Hunfrid, Humfrid, Hunfried
Vajza me tinguj të ngjashëm:Henny Aprida, Hana Pertiwi, Heni Parida
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 560 Humbert's në Facebook. Pozicioni #52023
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga HumbertPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Humbert? Voto për emrin tënd


Është emri yt Humbert? Voto për emrin tënd