Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Huibert

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Huibert.
Është emri yt Huibert? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:e bukur, me shkëlqim, rrezatues
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Hubrecht
Djem me tinguj të ngjashëm:Havard, Hubert, Hobart, Hobert, Heberto, Huberto, Hiubert, Hevert
Vajza me tinguj të ngjashëm:Huberta, Huiberty, Heberth, Huiberta, Hubertha, Huibertha, Huberthe, Hefrida
Vlerësimi:
4.5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 70 Huibert's në Facebook. Pozicioni #236819
Kategoritë:Emrat Holandez
Komente nga HuibertPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Huibert? Voto për emrin tënd


Është emri yt Huibert? Voto për emrin tënd