Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hubert

Është emri yt Hubert? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Hubrecht
Variante:Hubrecht
Djem me tinguj të ngjashëm:Havard, Hobart, Hobert, Heberto, Huberto, Huibert, Hevert, Hiubert
Vajza me tinguj të ngjashëm:Huberta, Huiberty, Heberth, Huiberta, Hubertha, Huibertha, Huberthe, Hefrida
Vlerësimi:
4/5
yje 34 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 17 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 17 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 29 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 30 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 23520 Hubert's në Facebook. Pozicioni #3003
Kategoritë:Emrat Holandez - Popullore polonisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1957
Komente nga HubertPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hubert? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hubert? Voto për emrin tënd