Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hedley

Është emri yt Hedley? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Headley, Hadley, Heathley, Hadlai, Hwithloew, Hwaeteleah, Heathleah, Hidayatulloh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hadeel, Hadil, Hadlee, Hadiel, Hadhil, Hodel, Hetal, Hattil
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1200 Hedley's në Facebook. Pozicioni #29956
Kategoritë:
Komente nga HedleyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hedley? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hedley? Voto për emrin tënd