Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Headley

Është emri yt Headley? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Hedley, Hadley, Heathley, Hadlai, Hwithloew, Hwaeteleah, Heathleah, Hidayatulloh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hadeel, Hadil, Hadlee, Hadiel, Hadhil, Hodel, Hetal, Hattil
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 295 Headley's në Facebook. Pozicioni #82660
Kategoritë:
Komente nga HeadleyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Headley? Voto për emrin tënd


Është emri yt Headley? Voto për emrin tënd