Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gypsy

Është emri yt Gypsy? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gabke, Gebke, Gepco, Gepko, Gia Bạch, Gia Phúc, Gobius, Gia Phước
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gipsy, Gabika, Gubse, Gopika, Gabija, Gepje, Gypsie, Gepkje
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6525 Gypsy's në Facebook. Pozicioni #8283
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga GypsyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gypsy? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gypsy? Voto për emrin tënd