Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gypsie

Është emri yt Gypsie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gabke, Gebke, Gepco, Gepko, Gia Bạch, Gia Phúc, Gobius, Gia Phước
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gipsy, Gypsy, Gabika, Gubse, Gopika, Gabija, Gepje, Gepkje
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 500 Gypsie's në Facebook. Pozicioni #56538
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga GypsiePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gypsie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gypsie? Voto për emrin tënd