Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gwynndolyn

Është emri yt Gwynndolyn? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gwendelyn, Ganthelm
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gwyndolynn, Gwendolyne, Gwendolien, Gwendolen, Gwendolyn, Gwendoline, Gwyndolin, Gendolen
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 20 Gwynndolyn's në Facebook. Pozicioni #622891
Kategoritë:
Komente nga GwynndolynPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gwynndolyn? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gwynndolyn? Voto për emrin tënd