Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gwendelyn

Është emri yt Gwendelyn? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ganthelm
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gwyndolynn, Gwendolyne, Gwendolien, Gwendolen, Gwendolyn, Gwendoline, Gwyndolin, Gendolen
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 325 Gwendelyn's në Facebook. Pozicioni #77151
Kategoritë:
Komente nga GwendelynPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gwendelyn? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gwendelyn? Voto për emrin tënd