Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gutxi

Është emri yt Gutxi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gaatze, Gatis, Gatik, Gates, Gittites, Gotze, Goatse, Gotse
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gutka, Gustas, Guitske, Gitika, Gooitske, Gaeitske, Ghatika, Goutsje
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Gutxi's në Facebook. Pozicioni #1192823
Kategoritë:Emrat Baske
Komente nga GutxiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gutxi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gutxi? Voto për emrin tënd