Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Gooitske

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Gooitske.
Është emri yt Gooitske? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zot
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Goaije
Djem me tinguj të ngjashëm:Gaatze, Gatis, Gatik, Gates, Gutxi, Gittites, Gotze, Goatse
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gutka, Gustas, Guitske, Gitika, Gaeitske, Ghatika, Goutsje, Goudje
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 2.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Gooitske's në Facebook. Pozicioni #3403152
Kategoritë:
Komente nga GooitskePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gooitske? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gooitske? Voto për emrin tënd