Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Guntis

Është emri yt Guntis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gints, Gennadios, Gennadas, Gentij, Gennadius, Gentza, Gantse, Gantas
Vajza me tinguj të ngjashëm:Goentsja, Gennytza, Gonetje, Gandes, Gintoki, Gozewientje, Gientje, Gundega
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 435 Guntis's në Facebook. Pozicioni #62497
Kategoritë:Popullore letonisht emrat boy
Komente nga GuntisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Guntis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Guntis? Voto për emrin tënd