Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gints

Është emri yt Gints? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gennadios, Guntis, Gennadas, Gentij, Gennadius, Gentza, Gantse, Gantas
Vajza me tinguj të ngjashëm:Goentsja, Gennytza, Gonetje, Gandes, Gintoki, Gozewientje, Gientje, Gundega
Vlerësimi:
4/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 12 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 580 Gints's në Facebook. Pozicioni #50771
Kategoritë:Popullore letonisht emrat boy
Komente nga GintsPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gints? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gints? Voto për emrin tënd