Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gulsima

Është emri yt Gulsima? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gelsomino, Guiljam, Glaisne, Gyllijayno, Glasny, Gilson, Giljaam, Gwalchmai
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gjylsime, Gelsomina, Gülcan, Gulshan, Gülsemin, Glison, Galegina, Gulsum
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Gulsima's në Facebook. Pozicioni #1193689
Kategoritë:
Komente nga GulsimaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gulsima? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gulsima? Voto për emrin tënd