Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gulshan

Është emri yt Gulshan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gelsomino, Guiljam, Glaisne, Gyllijayno, Glasny, Gilson, Giljaam, Gwalchmai
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gjylsime, Gelsomina, Gülcan, Gülsemin, Galegina, Glison, Gulsum, Gülzana
Vlerësimi:
4.5/5
yje 28 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 22 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 22 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 22 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 27 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 26 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8260 Gulshan's në Facebook. Pozicioni #6861
Kategoritë:Emrat e Afrikës - Popullore arab emrat vajzë
Komente nga GulshanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gulshan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gulshan? Voto për emrin tënd