Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Griffyn

Është emri yt Griffyn? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Garvin, Griffin, Geervan, Gruffin, Garbhan, Garvan, Gryphin, Gerben
Vajza me tinguj të ngjashëm:Garbine, Garbina, Garabina, Gerbina, Gervina, Garabine, Gryffyn
Vlerësimi:
4/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 155 Griffyn's në Facebook. Pozicioni #132465
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga GriffynPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Griffyn? Voto për emrin tënd


Është emri yt Griffyn? Voto për emrin tënd