Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Garvin

Është emri yt Garvin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Griffin, Geervan, Gruffin, Griffyn, Garbhan, Garvan, Gryphin, Gerben
Vajza me tinguj të ngjashëm:Garbine, Garbina, Garabina, Gerbina, Gervina, Garabine, Gryffyn
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3960 Garvin's në Facebook. Pozicioni #12278
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1921
Komente nga GarvinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Garvin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Garvin? Voto për emrin tënd