Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gottlieb

Është emri yt Gottlieb? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Godelieve
Djem me tinguj të ngjashëm:Gotthilf, Guadelupe, Gottlob, Godlief, Godlef, Godolef
Vajza me tinguj të ngjashëm:Guadalupe, Godelieve, Godelieva, Godelief, Godeliva, Godelieba, Godlove, Gottliebe
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 1/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 210 Gottlieb's në Facebook. Pozicioni #105997
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat Top1000 amerikanë në 1902
Komente nga GottliebPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gottlieb? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gottlieb? Voto për emrin tënd