Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gotthilf

Është emri yt Gotthilf? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gottlieb, Guadelupe, Gottlob, Godlief, Godlef, Godolef
Vajza me tinguj të ngjashëm:Guadalupe, Godelieve, Godelieva, Godelief, Godeliva, Godelieba, Godlove, Gottliebe
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Gotthilf's në Facebook. Pozicioni #3400182
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga GotthilfPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gotthilf? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gotthilf? Voto për emrin tënd